Dostawa

Przesyłki dostarczane są przez kuriera InPost lub Paczkomaty InPost. Oferujemy darmową dostawę na terenie Polski przy zamówieniach powyżej 300 zł.

Koszt wysyłki:

Kurier InPost – przedpłata na konto 13,50 zł, za pobraniem 16,00 zł

Paczkomaty InPost – przedpłata na konto 13,50 zł, za pobraniem 15,50 zł

Zamówienia powyżej 300 zł – GRATIS !!!

Koszt wysyłki zagranicznej do krajów na terenie Unii Europejskiej wynosi 90 zł, realizowana przy przedpłacie na konto.

Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować każde zamówienie w jak najszybszym czasie. Standardowo zamówienia wysyłane są w ciągu 24 godziny od momentu zamówienia (w przypadku przesyłki za pobraniem) lub zaksięgowania wpłaty (w przypadku płatności na konto). Do tego czasu należy doliczyć czas dostawy, który z reguły wynosi 1-2 dni robocze.
Ponieważ zależy nam na zachowaniu prywatności naszych klientów wszystkie paczki wysyłane od nas nie są oznakowane logiem firmy.

Zwrot

Jeżeli Klient jest Konsumentem, wówczas przysługuje mu prawo odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedawcą, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy. Jeżeli przedmiotem umowy jest wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, termin ten wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient powinien poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy wypełniając FORMULARZ ZWROTU i wysyłając mailem: sklep@herbepit.pl lub w paczce ze zwracanym przedmiotem na adres: HerbePit Piotr Radda, ul. Zachodnia 55, lokal 1, 91-063 Łódź.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli przedmiotem świadczenia są rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych (ślady kosmetyków), jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zwracany przez Klienta towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania i musi być oryginalnie zapakowany. Towar powinien zostać zapakowany w sposób zabezpieczający go przed uszkodzeniem w trakcie transportu oraz zwrócony wraz z paragonem wydanym przy jego sprzedaży.

W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy. Sprzedawca dokona zwrotu płatności przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie i nie wiąże się ono z powstaniem dodatkowych kosztów.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania rzeczy lub do chwili dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Klient powinien odesłać lub przekazać rzecz do Sprzedawcy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Sklep nie odbiera przesyłek wysłanych za pobraniem.

Adres do zwrotów to: HerbePit Piotr Radda, ul. Zachodnia 55, lokal 1, 91-063 Łódź.

Reklamacja

Sprzedawca informuje, że ma obowiązek dostarczyć towar wolny od wad. Reklamacje dotyczące świadczenia usług drogą elektroniczną przez Sprzedawcę lub dotyczące zakupionych towarów można składać pisemnie na adres: HerbePit Piotr Radda, ul. Zachodnia 55, lokal 1, 91-063 Łódź, mailowo na adres e-mail: sklep@herbepit.pl

W reklamacji należy podać: numer zamówienia (lub inne dane pozwalające je zidentyfikować), dane kontaktowe Klienta umożliwiające udzielenie odpowiedzi na złożoną reklamację oraz opis zdarzenia będącego podstawą reklamacji. Można skorzystać z FORMULARZA REKLAMACYJNEGO

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni od daty ich otrzymania przez Sprzedawcę.