Nasz sklep HerbePit stworzyliśmy dla tych, którzy podążają własną drogą lub dopiero szukają swojej ścieżki … ścieżki związanej ze zdrowymi konopiami.

Odkryj na nowo KONOPIE i ich DROGOCENNE właściwości dla organizmu człowieka!

Naszą misją jest rozpowszechnienie i zwiększenie wiedzy na temat konopi. Cannabis sativa L. czyli konopia włóknista jest rośliną bogatą w związki mające zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka oraz ma szerokie zastosowanie.  W naszym sklepie oferujemy produkty najwyższej jakości od wyselekcjonowanych i sprawdzonych producentów. Znajdziesz u nas zdrową żywność konopną, oleje CBD, kosmetyki i produkty medyczne z olejem konopnym i CBD, susz CBD oraz akcesoria do suszu, m.in. waporyzatory, tacki, młynki, fajki, bibułki.

Trzy główne powody, dla których warto wybrać sklep HerbePit:

◦ Obsługa klienta: Dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta. Każdy klient jest dla nas ważny dlatego sprzedaż jest przeprowadzana  sprawnie, terminowo i w miłej atmosferze.
◦ Pomoc i doradztwo: Posiadamy wiedzę na temat naszych produktów, chętnie odpowiadamy na pytania i udzielamy informacji. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.
◦ Szeroki wybór produktów wysokiej jakości: posiadamy szeroki asortyment produktów konopnych, waporyzatorów i akcesoriów do suszu. Stawiamy na jakość przy wyborze naszych produktów.