Marihuana CBD+, Biokonopia

170,00 zł
Brutto Dostawa 1- 3 dni

Marihuana CBD+ to organiczne zioło konopi najwyższej jakości dla najbardziej wymagających z wysoką zawartością kannabinoidów, w tym CBD/CBDA w ilości 3-6%. Nie wykazuje działania psychoaktywnego, THC<0,2%. To zioło jednogatunkowe pozyskane z odmian dwupiennych, produkowane wyłącznie z pozbawionych nasion (zawartość nasion poniżej 1%) kwiatów konopi bogatych w CBD. Konopie uprawiane pod słońcem na wysokości powyżej 500m n.p.m., z rolnictwa organicznego - bez GMO, nawozów sztucznych, herbicydów, pestycydów i innych zanieczyszczeń. Zioło ręcznie zbierane i sortowane, suszone naturalnymi sposobami w niskich temperaturach. Susz pozyskany z legalnych odmian konopi siewnych dopuszczonych do obrotu w UE.

Ilość

  • Najszybsza wysyłka przy bezpiecznych płatnościach online. Najszybsza wysyłka przy bezpiecznych płatnościach online.
  • Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł. Darmowa dostawa na terenie Polski dla zamówień powyżej 300 zł.
  • 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. 14 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Konopie mają bardzo szerokie spektrum działania i są jednym z najefektywniejszych ziół. Zioło konopi zawiera ponad 480 substancji, spośród których największe działanie terapeutyczne mają kannabinoidy (CBD, CBDA, CBC, CBCA, CBN, CBG, CBGA, THCA, THCV, THC itp.) oraz terpenoidy (oleje eteryczne). Ponadto w konopiach znajdują się inne substancje pomocnicze jak żywice, tłuszcze, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, flawonoidy, antyutleniacze, cholina, chlorofil, pierwiastki śladowe jak np.: wapń, żelazo, magnez, sód, fosfor, witaminy: B, E i K oraz wiele, wiele innych.

Marihuana CBD+ doskonale nadaje się do inhalacji, naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli lub jako dodatek do potraw. Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym, niedostępnym dla dzieci miejscu, z dala od światła słonecznego.

Marihuana CBD+ jest ponad 4x tańsza od medycznej marihuany z Holandii, dostępna od ręki i bez recepty. Nie wykazuje niepożądanych efektów ubocznych, nie uzależnia i nie ma możliwości jej przedawkowania.

Opis

Waga
10 g

Brak recenzji użytkowników.

Zobacz także

Waporyzator Flowermate V5.0 PRO

529,00 zł

Flowermate V5.0 Pro jest to doskonały, przenośny waporyzator do suszu, oleju i wosku. V5.0 Pro jest bardzo łatwym w...

Waporyzator e - njoint

499,00 zł

E - njoint 3 w 1 jest to przenośny waporyzator do suszu, wosku i oleju. Vaporizer ten ma wyjątkowo elegancki wygląd...

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Zioło konopi Trompetol AQ

55,00 zł

Zioło konopi jednopiennych, najwyższej jakości z wysoką zawartością kannabinoidów, zawierające szacunkowo ok. 1-2%...